Light My Fire Eat´n Drink Kit For 4

Kód: 26005
Neohodnoceno
Značka: Light My Fire
1 499 Kč –20 %
Light My Fire Eat´n Drink Kit For 4
1 499 Kč –20 % 1 199 Kč
Skladem (5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

S naší novou jídelní soupravou se budete bavit dvojnásob. Tři servírovací talíře s vysokým okrajem, uzavíratelným víkem (dá se použít jako čtvrtý talíř) a gumovou sponou pro bezpečné přenášení. Čtyři hrníčky Pack-up-Cup BIO pro teplé i studené tekutiny s víčkem, které ochrání Vaše nápoje před zvědavým hmyzem. A navíc čtyřikrát Spork BIO, jež Vám umožní si v přírodě užít cokoli od horkého vývaru až po čerstvý salát.
  • designově povedená jídelní souprava
  • hrnky jsou z protiskluzového materiálu
  • pro studené i horké nápoje a potraviny
    sada obsahuje:
  • 3× servírovací talíře (500 ml) a 1 víko (900 ml) – praktické a navíc do sebe zapadají
  • 4× Pack-up-Cup (260 ml) – skládací s víkem
  • 4× Spork – kombinace vidličky, lžičky a nože
  • materiál: Spork z bioplastů na bázi kukuřice, Pack-up-Cup z certifikovaných bioplastů na bázi cukrové třtiny, Talíře a Víko z certifikovaných bioplastů na bázi cukrové třtiny a dřeva
  • vyrobeno ve Švédsku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Švédskou společnost Light My Fire založil v roce 1996 Michael Odqvist. Ten rok před tím objevil kouzlo Maya Sticks, což jsou pryskyřičné třísky z borovic z oblasti Guatemaly. Odqvist začal odebírat tyto třísky, což byl vlastně odpad ze stromů a pomohl tím mnoha místním obyvatelům vydělat si nějaké peníze – dal jim práci. Následně začal vyrábět křesadla podle vzoru švédské armády. Toto křesadlo na bázi hořčíku, v kombinaci s pryskyřicí umožňuje rozdělat oheň v jakémkoli počasí nebo nadmořské výšce. To byl základ pro úspěšný business. Společnost rostla a dnes vyrábí mimo jiné také legendární Spork (vidlička, nůž a lžíce v jednom). Filosofií společnosti je veselý design a absolutní funkčnost. V portfoliu naleznete mnoho plastového nádobí všech barev a tvarů a samozřejmě křesadla.