Jak sehnat levné cyklo oblečení?

Cyklistika v posledních letech zažívá velký boom, přičemž už neplatí, že lidé jezdí na starých kolech bez přehazovaček a jsou oblečeni v tom, co jim zrovna přišlo pod ruku. Dnes jsou na silnicích a cyklostezkách k vidění "vytuněná" kola a jezdci září v barevných cyklodresech, která jsou doplněna cyklistickými kalhotami s vložkami. 

Samozřejmě do jisté míry je toto cyklistické oblečení módním trendem, ale má i svůj praktický význam. V cyklodresech se totiž v porovnání s klasickými bavlněnými tričky budete daleko méně potit a cyklistické kalhoty s vložkou zase výrazně oceníte při dlouhých vyjížkách nebo v hodně hrbolatém terénu. 
Samozřejmě že za takové kvalitnější cyklo oblečení je potřeba si něco připlatit, rozhodně to ale neznamená, že byste i za šest či stovek nedokázali nějaký pěkný kousek pořídit. Jen je potřeba více vybírat. Abychom vám výběr co nejvíce zjednodušili a zpříjemnili, připravili jsme pro vás tyto dvě kategorie:

Výprodej cyklo oblečení

Najdete zde lehké bundy, pánské i dámské cyklistické dresy a cyklistické kalhoty. Slevy bývají až téměř 40 %.   
 

Cyklistické výhodné sady

Jak už vyplývá ze samotného názvu, tato kategorie je vhodná především pro ty, kteří shánějí více oblečení zároveň. Ušetří tak, něž kdyby kupovali každý kus zvlášť. Sada se vždy skládá z dresu a kalhot a někdy bývá doplněna ještě sportovní lahví a cyklistickými návleky na ruce.