+420 602 528 592 (Po–Pá: 9–15h)
info@sportovni-obleceni.cz
0
Váš košík je prázdný

Ponožky X-Socks SKI DISCOVERY JUNIOR

Dětské funkční lyžařské podkolenky pro zimní sporty
Více o produktu

Pomůžeme vám s nákupem
- 12 %
Akce
Výprodej
Vysoké lyžařské ponožky s maximální odolností pro extrémní podmínky. Komfort udržují díky Airconditioning Channel ® systému pro odvětrávání, proto noha zůstává v suchu. I po delším nošení jsou nohy bez nepříjemného zápachu. Každé namáhané místo je polstrované a přesto skvěle sedí a přizpůsobí se noze. Použitý Robur™ zvyšuje elasticitu a ochranu proti otlakům.

Použité technologie:

Self-Adjusting cuff (pružný náplet):  Samo-nastavitelná manžeta se přizpůsobí jakékoliv velikosti lýtka a nedochází tedy k otlačování nohy nebo naopak ke shrnování.

Shin Protector Plní funkci tlumiče nárazů a snižuje výskyt bolestivých otlaků, riziko chronických odřenin kůže a modřin.

AirConditioning Channel:  Větrací systém ponožek začínající v oblasti klenby, kde noha většinou nedoléhá na botu. Díky tomu vzniká prostor který je při chůzi stlačován. Díky kanálkům v tkanině se může při každém kroku vytlačit teplý vzduch a nasát čerstvý a to jen díky prostoru pod klenbou a vyvedenými kanálky až k manžetě ponožky.

Achilles Tendon Protector (ochrana Achillovy šlachy):  Snižuje výskyt bolestivých otlaků, riziko odřenin kůže a modřin.

Toe Protector (ochrana prstů): Asymetrická ochrana prstů z materiálu Robur absorbuje tlak a dokonale obejme obrys asymetrické špice.

Anatomically shaped footbed :  Anatomicky tvarované chodidlo, pro pravou a levou nohu. Zesílené části v namáhaných oblastech.

Traverse AirFlow Channel System: Reguluje teplotu chodidla nohy a odvádí vlhkost a přehřátý vzduch do termoregulačních kanálků AirConditioning Channel.

Heel Protector (ochrana paty) Účinně snižuje tření a minimalizuje riziko vzniku puchýřů.

X-Cross Bandage: Tlumí a stabilizuje choulostivou oblast kotníku, aniž by docházelo k omezování jejich pohybu.

Instep Protector (ochrana nártu): Chránič nártu polstruje a působí jako tlumič, významně snižuje výskyt bolestivých tlakových bodů, modřiny a puchýřů.
DostupnostPoslední kus
Druhdětské
Vrstvyzákladní vrstva
VýrobceX-Socks
Velikost4
Barvačervená
Materiál40% Acrylic, 25% Nylon, 18% Merino wool, 12% X-Sensa, 4% Robur™, 1% Elastane
Roční obdobízima
Vhodné proběžné užití / zimní sporty
 1234
EU24 - 2627 - 3031 - 3435 - 38
US7,5 - 9,510 - 1212,5 - 2,52,5 - 6
UK6 - 8,59 - 11,512,5 - 23 - 5
Vložit nový komentář
Zeptejte se nás