Zimní sady SENSOR

Pro zimní radovánky Vám nabízíme výhodné zimní sady od českého výrobce SENSOR.

Funkční sada DOUBLE FACE je lehčí termoprádlo vyrobené z dvouvrstvého 100 % polyesteru , kde každá vrstva má jinou funkci. Strana, která je označena jako plus (hřejivá), je vyrobena z tvarované polyesterové střiže. Úplet je na této straně díky tomu chlupatější a doporučuje se nosit na těle při teplotách pod bodem mrazu. Strana mínus (chladivá) je vyrobena z nejjemnějšího polyesterového hedvábí. Díky tomu je určena do plusových teplot nebo do situací, kdy si nepřejete, aby Vás prádlo extrémně hřálo. Dobře odvádí vlhoks od pokožky a předává ji do dalších vrstev oblečení.
Termoprádlo  DOUBLE FACE se vyrábí v pánském provedení v barvě bílé, černé a modré. V dámské verzi lze zakoupit v barvě bordó, bílé, nebo černé. DOUBLE FACE lze zakoupit i v dětském provedení ve velikostech 110 - 150 v barvě modré a červené.

   


Funkční sada THERMO EVO je nejteplejší z nabízených sad. Použitý materiál je složen z 92% PES a 8% Elastanu, tím je termoprádlo elastické, lícová strana je hladká, odolná proti zatržení a žmolkování, rubová strana je semišově počesaná - příjemná a hřejivá na pokožku. Sada THERMO EVO je velmi dobře anatomicky provedena, tím nebrání při pohybu. Termoprádlo vypadá velmi luxusně, střihově i zpracováním, velmi efektní jsou hedvábné ploché švy.
Pánskou sadu THERMO EVO můžete u nás zakoupit v barvě černá-červená, spodky černé a modrá-bílá, spodky modré. Dámskou sadu THERMO EVO v barvě červená-černá, spodky červené a bílá-modrá, spodky bílé.

 


Vynikající sada pro všestranné požití je sada SEAMLESS. Jedná se o vysoce elastické funkční prádlo, složení materiálu je: 37% POP, 57% PAD, 6% Elastan Dryarn. Termoprádlo je vyrobeno s minimálním počtem švů, obsahuje různé kopresní a odvětrávací zóny, velmi dobře se přizpůsobí Vašemu tělu, nebrání žádnému pohybu. Termoprádlo SEAMLESS můžete využít celoročně. Velmi dobře odvádí vlhkost od pokožky a rychle schne.
Dámská sada SEAMLESS je v nabídce v barbě světle modré a červené, pánská sada SEAMLESS je v barvě černé.

    

Při objednání každé sady můžete objednat rozdílné velikosti trika a spodků, stačí Váš požadavek uvést do poznáky před odesláním objednávky.

Publikováno: 27.11.2010