Zimní novinky od SENSORU

SENSOR pro letošni zimní sezónu uvedl na trh nové barvy oblíbené řady THERMO EVO. V dámském provedení přibyla fialová a černá, v pánském modro-černá a černá. Trika můžete objednat v normálnim provedeni, nebo v provedeni se stojáčkem a zipem. Taktéž můžete využít slevy na výhodné komplety tohoto funkčního prádla. Úplná novinka je lehká čepice určená pod cyklistickou, nebo lyžařskou helmu.THERMO EVO je vysoce elastický funkční polyester z jemnějšího úpletu. Vnitřní stranu tvoří jemný počes. Složení: 92% PES, 8% Elastan. Větší gramáž úpletu - vhodné do chladnějšího počasí. Luxusní vzhled. Velmi příjemně působí na pokožku.

Inovace proběhla i u nejoblíbenější řady DOUBLE FACE. V dámském oddělení je to triko s dlouhým rukávem Flowers. Pánský Double Face je obohacen o proužkované triko jak s dlouhým rukávem, tak triko s krátkým rukávem. Lze objednat i výhodné sady. Nově je v nabídce dětská i dospělá kukla.


DOUBLE FACE je speciální dvouvrstvý materiál. Dvě vrstvy jsou spojeny „chytovou vazbou“ a tvoří sendvič, kde každá strana má rozdílné vlastnosti. Strana, kterou označujeme jako plus (hřejivá), je vyrobena z tvarované polyesterové střiže. Úplet je na této straně díky tomu chlupatější a doporučujeme ho tedy nosit na těle při teplotách pod bodem mrazu. Strana mínus (chladivá) je vyrobena z nejjemnejšího polyesterového hedvábí. Díky tomu je určena do plusových teplot nebo do situací, kdy si nepřejete, aby Vás prádlo extrémne hrálo.
Materiál - 100% PES.

Poprvé letos SENSOR nabídl populární funkční prádlo z MERINO VLNY. V nové řadě MERINO WOOL ACTIVE nejdete trika s dlouhým a krátkým rukávem, trika se stojáčkem a zipem a spodky. V dětských velikostech se vyrábí triko s dlouhým rukávem a spodky. Lze zakoupit i výhodné sady.Funkční prádlo SENSOR MERINO WOOL ACTIVE je vyrobeno z vysoce kvalitního Merina ocházejícího z Nového Zélandu. Je velmi příjemné na těle díky jemným a dlouhým vláknům přirozeně absorbuje a odvádí vlhkost, hřeje i když je vlhké je odolné proti zápachu jde o produkt z obnovitelných zdrojů.

Publikováno: 26.11.2011