Zboží lze po Vánocích bezplatně vyměnit

Sháníte praktický a přitom originální vánoční dárek? Odpověď není příliš složitá – jako skvělé dárky k Vánocům poslouží sportovní oblečení a termoprádlo. A co konkrétně u nás můžete zakoupit? 

Tipy na vánoční dárky

Pokud potřebujete vánoční dárek pro přítelkyni, manželku, maminku či dceru, můžeme vám doporučit oblečení na fitness či zumbu. Hodně žen chce také zhubnout, zvlášť po Vánocích bude toto téma hodně aktuální, navíc se blíží doba plesů a obtažených společenských šatů, takže jistě oceníte naši širokou nabídku kompresního oblečení.
A co koupit muži k Vánocům? Například cyklo nebo běžecké oblečení, navíc hodně sortimentu máme i v nadměrných velikostech. 
Rozhodně u nás nezapomínáme ani na děti. Máme desítky modelů dětského sportovního oblečení včetně stále žádanějšího dětského termoprádla. 

Povánoční garance

V detailu každého produktu je vám k dispozici tabulka velikostí. Pokud byste ale přece jen velikost špatně odhadli, není to vůbec žádný problém. Zboží, které u nás v období od 24.11. do 15.12.2014 zakoupíte a nebude vyhovovat, můžete do 15.1.2015 vyměnit, přičemž výměna bude bezplatná. Nabízíme i možnost zboží zcela vrátit, kdy vám pak následně pošleme peníze zpět. 

Publikováno: 24.11.2014