Test roláku MOIRA ULTRALIGHT NEW

Rolák MOIRA ULTRALIGHT NEW je vyroben z modifikované osvědčené pleteniny ULTRALIGHT NEW. Nová konstrukce pleteniny, ve srovnání s podobnými, zajišťuje dobrou odolnost proti zatrhnutí, úplet je tvarově stabilní. Vnitřní struktura pleteniny zajišťuje pouze bodový dotyk, takže nedochází k „lepení“ na pokožku ani při zvýšeném fyzickém výkonu.
Rolák má anatomický střih a je sešitý plochými švy, zadní díl je prodloužený, díky dobré elasticitě velmi dobře padne a přilne k pokožce. Na ohrnovacím límci vyniká logo MOIRA a dodává roláku exlusivní profesionální vzhled.
Na pokožce působí velmi příjemně. Oproti úpletu ULTRALIGH, který byl používán u dřívějších výrobků Moiry je ULTRALIGT NEW značně příjemnější.
Rolák se nosí jako první vrstva, ale je možné ho použít i jako druhou vrstvu s kombinací funkčního nátělníku nebo trika.Testovali jsme při jízdě na kole, počasí bylo slunečné, teplota se pohybovala v rozmezí 10 - 15° C.

Rolák velmi dobře odvádí pot od pokožky a předává ho do další vrstvy oblečení, v našem případě bundy z materiálu Picollo Thermo. Po celou dobu tělesné aktivity rolák nikde netlačil, netáhl a díky dobré elasticitě nebránil v žádném pohybu, taktéž jsme necítili pocit chladu ani při jízdě z kopce při větší rychlosti. Při cca 20 minutové přestavce stačil rolák tělesnou teplotou částečně uschnout a další jízda v již chladném podvečeru byla velmi příjemná.

+ :
atraktivní vzhled
příjemný na pokožku
dovoluje velkou volnost pohybu
velmi dobrý poměr funkčnost - cena
příznivá cena oproti konkurenci

- :
nic záporného jsme nenašli

Tento rolák Vám můžeme vřele doporučit. Je použitelný všude kde potřebujete při různých aktivitách ovádět pot od pokožky a být v suchu.
Rolák je použitelný celoročně, velmi dobře odvádí pot od pokožky, rychle schne, snadno se udržuje.
Není vhodný do velkého chladu, moc Vás nezahřeje.

Rolák je skladem ve velikostech S, M, L, XL a XXL a dodáme Vám ho do 2 dnů.

Publikováno: 9.10.2008