Test membránové bundy WIND&WATER BELL

Membránová bunda WIND&WATER BELL je kvalitně ušitá, vypasovaný anatomický tvar - dobře padne, nikde netáhne, neškrtí. Na bocích a spodní části rukávů je všitý elastický prvek, který napomáhá přizpůsobení bundy při pohybu. Zip je v horní i spodní části překrytý - neškrábe do brady, nepoškodí jiné oblečení. Membránovka je na zadním prodlouženém dílu opatřena prostornou kapsou na zip, má reflexní prvky. Lze odepnout rukávy a použít jako vestu. Vyrábí se ve dvou barvách: modrá-šedá DENIM a oranžová-černá TAGETE. Výrobce deklaruje použití pro teploty: -5 až +15 °C.
Testovali jsme jízdou na kole. Pod bundu jsme oblékli skampolo Sensor Coolmax Fresh kvůli dobrému odvodu potu (první jízda po tříměsíční přestávce a vánoce udělaly své) a triko Sensor Double Face.
Ujeli jsme cca 50 km při teplotách +2 až +6 °C, na slunci i ve stínu. Bunda dobře chrání proti větru, výborně odvádí vlhkost ze spodních vrstev oblečení a dobře "dýchá". I při jízdě z kopce ( 50 Km/hod ) bunda neprofoukla a nebyla cítit zima.
Tuto membránovku hodnotíme velmi kladně, je dobře fungujícím funkčním oblečením pro cyklistiku nebo běžky.
Publikováno: 3.2.2010