Sportovní podprsenky od A do Z

Sportovní podprsenka je fenomén (ve sportovním oblečení).

Sportovní podprsenky jsou při sportu nutností, jsou vyrobeny tak, aby maximálně zvýšily oporu prsou a snížilay možnost nárazů. Vazivo a prsní kůže nejsou samy o sobě dostačující oporou při aktivním pohybu, zejména tedy při sportu. Sportovní podprsenka zároveň chrání záda a páteř proti nepřirozenému zatěžování.

Nepodceňujte jejich význam!

Podcenění sportovní podprsenky - neřku-li ignorace nošení jakékoliv podprsenky - zvyšuje možnost bolestivého přetažení a trvalého svěšení prsou.
Opomíjenou vlastností dobré sportovní podprsenky je schopnost odvést vlhkost a pot. naši výrobci většinou kombinují bavlnu se sportovními materiály, které odvádí pot z povrchu těla, čímž zabraňuje nechtenému zapaření a případnému opruzení pokožky.

Typy, opora, materiály

Sportovní podprsenky mají mnoho stylů: se zipem vepředu či v zadu, sportovní podprsenky pro vnější nošení, nebo jako spodní prádlo a také různých způsobů opory: první typ opory přitlačí prsa pevně k tělu, druhý oddělí každé prso do jednoho košíčku a jedná se tedy o lépe vystuženou a rafinovanější běžnou podprsenku. V naší nabídce naleznete všechny.
Z materiálů si hlavu dělat nemusíte! Dnešní sportovní podprsenka je v tomto smyslu vyřešena k dokonalosti, nejčastěji jsou sportovní podprsenky založené na kombinaci polyamidu, nebo populárního CoolMaxu.

Značky

V naší nabídce naleznete sportovní podprsenky Suzan, Sensor, Canard a Novega. Všechny tyto značky jsou autoritami v oboru sportovního oblečení, takže můžete vybírat dle barvy, materiálu... zkrátka jak se Vám která líbí.

Myslete na svoje zdraví!
Příjemný nákup a příjemné sportování Vám přeje team Sportovní-oblečení.czPublikováno: 20.10.2010