Sensor DOUBLE FACE - nově

Nejprodávanější oblíbená řada funkčního prádla DOUBLE FACE od českého výrobce SENSOR je nyní k dostání v nových zajímavých barvách. V pánském provedení najdete triko s krátkým a dlouhým rukávem v krásné zelené barvě.

 
Dámské DOUBLE Face bylo obohaceno o barvu fialovou. Nově tedy můžete zakoupit ve fialové barvě triko s krátkým a dlouhým rukávem a dlouhé spodky. V naší nabídce najdete také výhodnou sadu.


Double face je speciální dvouvrstvý materiál. Dvě vrstvy jsou spojeny „chytovou vazbou“ a tvoří sendvič, kde každá strana má rozdílné vlastnosti. Strana, kterou označujeme jako plus, je vyrobena z nejjemnějšího polyesterového hedvábí. Díky tomu je určena do plusových teplot nebo do situací, kdy si nepřejete, aby Vás prádlo extrémně hřálo. Strana mínus je vyrobena z polyesterové střiže. Úplet je na této straně díky tomu chlupatější a doporučujeme ho tedy nosit na těle při teplotách pod bodem mrazu.  Rozdíl tepelného odporu mezi oběma stranami trička byl laboratorně změřen na 3,6°C. Složení materiálu: 100% PES.

Publikováno: 10.9.2013