Připravujeme na zimu.

Nová řada funkčního prádla od českého výrobce Ultrasport - SENSOR má název ACTIVE. Pro řadu ACTIVE je použitý polyesterový úplet - 100% PES gramáže 150g/m2. Tento materiál je velmi příjemný při styku s pokožkou, dobře tepelně izoluje a velmi dobře odvádí tělesnou vlhkost od pokožky do dalších vrstev oblečení. Je lehký a skladný.  Rychle schne.
Výrobky řady SENSOR ACTIVE jsou střihově dobře propracované jak je ostatně zvykem u prádla SENSOR. Střihy jsou uzpůsobeny potřebám pohybu - prádlo nikde netáhne, nekrabatí se a nezavazí. Standartně jsou při výrobě použity ploché kvalitní švy. Řada SENSOR ACTIVE je určena pro celoroční použití.

SENSOR ACTIVE bude možné zakoupit od konce října 2012. V nabídce bude triko sensor active krátký rukáv, triko sensor active dlouhý rukáv, spodky sensor active dlohá nohavice a oblíbená sada sensor active - triko s dlouhým rukávem + spodky za zvýhodněnou cenu. Vše v dámském a pánském provedení. Barva bude pouze černá.
Velkou výhodou SENSOR ACTIVE bude cena ! Plánovaná cena výhodné sady (triko DR + spodky DN) by neměla překročit cenu 800 ,- Kč ! Nechte se příjemně překvapit a od října nezapomeňte sledovat novinky a e-mailove newslettery, kde Vás budeme o dostupnosti SENSOR ACTIVE informovat.

Navštivte náš partnerský web s funkčním oblečením.

Publikováno: 29.8.2012