Prací prostředky na termoprádlo a funkční oblečení

Aby Vaše termoprádlo sloužilo a bylo plně funkční po co nejdelší dobu, používejte na jeho údržbu a praní speciální prací a impregnační prostředky speciálně vyvinuté pro tento druh oděvů.

Na běžné praní je určený prací prostředek BaseWash. Používá se na veškeré syntetické funkční spodní prádlo nošené přímo na těle. BaseWash jemně odstraňuje zápach při zachování hebkosti oděvu. Pere bezpečně, jemně, oživuje sktrukturu materiálu a urychluje sušení.
Na praní vlněného funkčního prádla je určený Wool Wash. Down Wash je určený pro praní péřového oblečení a péřových spacích pytlů. Down Wash  vyčistí špínu a obnoví voděodolné vlastnosti.

Loft Tech Wash  obnovuje a zachovává prodyšnost a vodoodpudivost Tento výrobek je šetrné tekuté mýdlo, které je speciálně vyrobeno pro funkční oděvy a jeho pravidelným používáním se nenarušuje trvale voděodolnou (DWR) ochrannou vrstvu. Prodlužuje životnost oděvů a optimalizuje jejich funkčnost. Obnovuje izolační efekt bez změny uvnitř struktury látky. Zachovává prodyšnost. Navrací původní vodoodolnost. Jednoduché použití v pračce. Uzpůsobeno na všechny druhy látek včetně technických. Odstraňuje špínu, která absorbuje vlhkost a tím narušuje vodoodolnost. Narozdíl od normálního pracího prášku nezanechává žádné zbytky, které by mohly absorbovat vlhkost. Odstraňuje staré zbytky pracích prášků a neutralizuje je. Loft Tech Wash výrobce doporučuje pro GORE - TEX membránové materiály.

Publikováno: 16.1.2013