Ponožky X-Socks SKI DISCOVERY JUNIOR

Firma X-SOCKS patří mezi technologicky nejvyspělejší firmy ve výrobě ponožek na světovém trhu. Nyní jsou v nabídce nově i dětké zimní podkolenky určené do lyžařkých bot.Ponožky X-Socks SKI DISCOVERY JUNIOR jsou obdařeny mnohými technologickými vychytávkami jak je zvykem u ponožek  X-Socks pro dospělé.


Self-Adjusting cuff (pružný náplet):  Samo-nastavitelná manžeta se přizpůsobí jakékoliv velikosti lýtka a nedochází tedy k otlačování nohy nebo naopak ke shrnování.

Shin Protector Plní funkci tlumiče nárazů a snižuje výskyt bolestivých otlaků, riziko chronických odřenin kůže a modřin.

AirConditioning Channel:  Větrací systém ponožek začínající v oblasti klenby, kde noha většinou nedoléhá na botu. Díky tomu vzniká prostor který je při chůzi stlačován. Díky kanálkům v tkanině se může při každém kroku vytlačit teplý vzduch a nasát čerstvý a to jen díky prostoru pod klenbou a vyvedenými kanálky až k manžetě ponožky.

Achilles Tendon Protector (ochrana Achillovy šlachy):  Snižuje výskyt bolestivých otlaků, riziko odřenin kůže a modřin.

Toe Protector (ochrana prstů): Asymetrická ochrana prstů z materiálu Robur absorbuje tlak a dokonale obejme obrys asymetrické špice.

Anatomically shaped footbed :  Anatomicky tvarované chodidlo, pro pravou a levou nohu. Zesílené části v namáhaných oblastech.

Traverse AirFlow Channel System: Reguluje teplotu chodidla nohy a odvádí vlhkost a přehřátý vzduch do termoregulačních kanálků AirConditioning Channel.

Heel Protector (ochrana paty) Účinně snižuje tření a minimalizuje riziko vzniku puchýřů.

X-Cross Bandage: Tlumí a stabilizuje choulostivou oblast kotníku, aniž by docházelo k omezování jejich pohybu.

Instep Protector (ochrana nártu): Chránič nártu polstruje a působí jako tlumič, významně snižuje výskyt bolestivých tlakových bodů, modřiny a puchýřů.

Publikováno: 6.2.2013