Podzimní novinky od CRAFTU I

První novinkou od Craftu je inovovaná řada funkčního prádla ACTIV EXTREME. Druhá generace funkčního prádla je určena pro sportovní aktivity v chladnějším prostředí, dle grafu Craftu zhruba od -5°C až po +15°C od střední až po nejvyšší intenzitu pohybu. Tato řada se prodává pod názvem: ACTIV EXTREME 2.0.

Active Extreme je vyroben z tenké, lehké a elastické pleteniny, která Vás udrží v suchu a teple při pohybu v teplém i chladném počasí. Výborná ergonomie a trojrozměrná konstrukce zajišťuje optimální střih a volnost pohybu při těch nejnáročnějších výkonech.

Pletenina je na vnitřní straně tvořena šestikanálkovým vláknem (Coolmax Extreme Hexachannel), které zajišťuje odvod vlhkosti od těla. Na vnější straně je použito duté vlákno (Thermolite), které má výborné izolační vlastnosti a udržuje tak tělo v teple.

CoolMax Extreme Hexachannel je speciální pletenina, pletená z šestikanálkového vlákna určená pro vrcholové sportovce. Vlákno tohoto profilu dokáže pojmout více vlhkosti a díky svému většímu povrchu ji dokáže i efektivněji odpařit a tím udržovat tělo v optimální teplotě. Kanálky na povrchu vlákna dokáží vlhkost díky tzv. "kapilárnímu efektu (vzlínání)" absorbovat, vlhkost vytvoří v kanálku vypouklý tvar (kapilární elevace) a výrazně tak eliminuje styčnou plochu vlhkosti s pokožkou. Pokožky se dotýká prakticky jen samotné vlákno a pletenina nestudí. Klasické duté vlákno s kruhovým průřezem - zde není voda absorbována do objemu vlákna, ale drží se na povrchu, pocit studené tkaniny ale zůstává.

V nabídce najdete i varianty s ochranou proti větru. Řada funkčního prádla Craft ACTIVE EXTREME 2.0 WS nabízí skvělou ochranu při sportování v chladných větrných podmínkách. Přední část tohoto skvělého prádla je opatřena jemnou prodyšnou membránou Gore Windstopper, která zabraňuje profouknutí. Prádlo je vhodné pro sportovní aktivity s proměnlivou intenzitou pohybu v mírně chladném až chladném počasí jako je běžkové lyžování, jízda na kole, běh. Vhodné také pro pracovní aktivity ve větrném počasí.

Publikováno: 1.10.2017