Novinky SENSOR

V současné době se do prodeje dostává modernizovaná řada funkčního prádla SENSOR řady Coolmax® fresh . Tato řada se vyznačuje použitím špičkového funkčního materiaálu Coolmax od firmy Advansa. tento materiál se vyznačuje vynikajícím odvodem vlhkosti, antibakteriální úpravou a výbornou tvarovou stálostí a elasticitou. Materiál je nenasákavý, jen transportuje vlhkost do další vrstvy oblečení, nebo ji odpařuje - velmi rychle schne. Vlákna jsou obohacena o ionty stříbra, které rozkládají buněčnou stěnu mikroorganismů a zamezují tak zápachu nebo vzniku plísní. Úplet pro letošní rok je oproti předchozím hladký a méně průhledný.
Nově byly také přepracované střihy. Samozřejmostí zůstavají ploché švy,  tištěná etiketa a u triček prodloužený zadní díl.

       

Funkční prádlo SENSOR řady Coolmax® fresh je určeno jako základní vrstva pro sport v teplém letním počasí, pro sálové sporty a pro zimní sporty s extrémně vysokým výdejem energie.
Hlavní přednosti funkčního prádla Coolmax® fresh jsou ve vynikajícím odvodu vlhkosti, rychlém schnutí prádla, antibakteriální ochraně a snadné údržbě.


Publikováno: 11.4.2011