Novinky od ROGELLI

Holandský výrobce cyklistického, běžeckého a funkční oblečení ROGELLI uvedl na trh zimní novinky 2010. V nabídce naleznete nové ultralehké softshellové bundy v dámském i pánském provedení. Tyto bundy oproti předchozím modelům jsou lépe střihově propracované a zkvalitnilo se i prošití u plochých švů. Dámská bunda barevně ladí s dalšími produkty ROGELLI, např. se zateplenými běžeckými kalhotami CODEN ( lze použít i jako cyklistické ), mikinou GROOM, dresy APRILLIA.
Mezi doplňky bude jistě populární multifunkční nákrčník LASA, který lze jednoduše přeměnit na čepici.
V pánském segmentu najdeme novou větrovku TRAFFORD, barevně sladěnou s dalšími produkty ROGELLI, jako je mikina TAYLOR, nebo zateplené běžecké kalhoty BANKS.

ROGELLI také rozšířil nabídku sportovních cyklistických brýlí. SKYLINE a SHARK, oba modely jsou vyrobeny z odolného materiálu Grilamidu, skla z Polykarbonátu UV400 Protection. Samozřejmostí je UV filtr. Nožičky brýlí jsou opatřeny gumovým zakončením pro lepší fixaci na hlavě. Součástí dodávky jsou 3 výměnná skla, sáček z mikrovlákna a pevné neoprenové pouzdro.

Dámská softshellová bunda ROGELLI APRILLIAVypasovaná softshellová bunda větru a vodě odolná, barevně ladící s ostatními dámskými výrobky ROGELLI.


Ultralehká softshellová bunda ROGELLI TRENTOLehká pánská softshellová bunda vhodná pro cyklistiku, běh nebo zimní sporty.


Panská mikina ROGELLI TAYLORLehce zateplená pánská funkční sportovní mikina


Pánská běžecká větrovka ROGELLI TRAFFORD
Nákrčník ROGELLI LASA
Elastický multifunkční nákrčník, lehce zateplený.


Více novinek od ROGELLI zde.


Publikováno: 25.11.2010