Novinky od KALAŠE

Nově najdete v nabídce vynikající spodní termoprádlo řady MICRO 12, které je vyrobeno z elastického odlehčeného materiálu s aktivní antibakteriální ochranou. Při výrobě Kalaš pamatoval i na ženy, kde v nabídce najdou dámské funkční boxerky a funkční triko s krátkým rukávem.


Designově byla obměněna oblíbená řada cyklo oblečení TITAN. Letos ji najdete pod označením TITAN 12. Jedná se o dresy s krátkým a dlouhým rukávem, cyklistické šortky s kšandami, návleky na ruce a lehkou membránovou bundu použitelnou od jara do podzimu. U nás můžete objednat i výhodnou sadu TITAN 12 - šortky s dresem.


Nabídka se pro letošní rok rozšířila také v dětských velikostech. Nové jsou dětské cyklistické dresy s krátkým rukávem FIRE BIKE, STARS, BUTTERFLY a dětská cyklistická větrovka 12.


Nově je také v prodeji řada URBAN 12. Zde můžete svůj cyklistický šatník obohatit o dres s krátkým rukávem, lehkou cyklistickou bundu určenou pro přechodné období jaro a podzim, nebo dámské volné MTB šortky či golfky. Pánské produkty lze zakoupit i v nadměrných velikostech 3XL a 5XL.

Publikováno: 12.4.2012