Novinky KILPI léto 2019

Značka Kilpi

Outdoorové oblečení a doplňky Kilpi jsou "testovány severem", jeho nespoutaností a hrdostí. Pokud chcete zimu doopravdy prožít, musíte na ni být připraveni. Kilpi znamená ve finštině "štít". Oblečení a doplňky Kilpi budou vaším štítem, díky kterému budete v bezpečí a ochráněni.

Obléknete se do přírody i do města, na sportování i pro okamžiky odpočinku. U KILPI v pestrém sortimentu najdete účelové a designové bundy, skvěle padnoucí kalhoty i stylová trička. A když mrazivou zimu vystřídá žhavé léto, vytáhnete letní výbavu od KILPI.


Rádi bychom Vás informovali o uvedení naší nové kolekce JARO/LÉTO 2019. Velké množství novinek již naleznete na našem eshopu. Můžete se těšit na širokou nabídku technických triček, které byly prověřeny Ambasadory Kilpi Racing TEAMu při těch nejtvrdších outdoorových závodech. Uvádím se na trh nové outdoorové kraťasy BREEZE a JOSEPH, funkční běžecké kraťasy IRAZU a na začátku června se můžete těšit na nově vyvinutou běžeckou vestu HARDROCK, určenou pro všechny nadšené běžce.

Publikováno: 2.7.2019