Nová kolekce ZOIC

ZOIC je americký výrobce MTB a Freeride oblečení. Firma funguje od roku 1994 a vyrábí dokonale funkční, pohodlné a designově nezaměnitelné šortky a dresy. V naší nabídce nyní naleznete nové modely šortek pro rok 2011.

   

V nabídce jsou šortky nad kolena, 3/4 i prodloužená 3/4 verze. Pro výrobu je použitý 100% Nylon Ripstop - příjemný voděodolný, přitom celkem vzdušný materiál. Střihy jsou voleny tak, aby nebyly zbytečně plandavé, hlavně aby nezavazely při pohybu nad sedlem a nezachytávaly se o sedlo, ale zároveň volné, aby nikde nebránily pohybu. Všechny šortky mají odnímatelné vnitřní elasťáky s antibakteriální vložkou systému Zo-Wick, které skvěle odvádí vlhkost. Na každém modelu naleznete spousty vymakaných kapes použitelných na MP3 přehrávač, nebo telefon, v kapse také naleznete hadřík z mikrovlákna na očištění brýlí.
Základní materiál je pro lepší ventilaci kombinovaný se síťovým úpletem. Šortky mají v pase v zadní části gumu, v přední části lze velikost upravit nastavitelnými bočními opasky na suchý zip. Šortky ZOIC jsou dobrá volna pro MTB, ENDURO, AM nebo FREERIDE jezdce.

V nabídce je také zajímavý MTB dres GURU s 3/4 rukávy.

   

Vyšší límec chrání krk před nebezpečným sluncem. 3/4 délka rukávů. Hluboké kapsy na zip, kde je možné umístit MP3 přehrávač, nebo telefon - průchodka na sluchátka. Další kapsu na zip s průchodkou naleznete na rukávu. Dres je vyroben ze 100% polyesteru lehčí gramáže.

Team sportovní-oblečení.czPublikováno: 28.5.2011