Funkční prádlo do chladnějšího počasí

Sensor DOUBLE FACE - oboustranné funkční prádlo
- strana "plus" micropolyesterové hedvábí - chladivější vrstva - určena do plusových teplot nebo do situací, kdy si nepřejete, aby Vás prádlo extrémně hřálo.
- strana "mínus" střižový micropolyester - teplejší vrstva - úplet je na této straně díky tomu chlupatější a doporučujeme ho tedy nosit na těle při teplotách pod bodem mrazu.Hitem posledních let je funkční prádlo z MERINO vlny, přirozeně absorbuje a odvádí vlhkost, hřeje i když je vlhké, je odolné proti zápachu, materiál je měkký a hebký na dotek.Úplná novinka je funkční prádlo obsahující bambusová vlákna. BAMBOO termoprádlo má výbornou termoregulaci v teple i chladu. V zimě příjemně hřeje, v teplém počasí dokáže snížit teplotu o 2 až 3 stupně než jiné materiály. Antibakteriální a antimykotické vlastnosti.Neutralizuje zápach při dlouhodobém použití. Pohltí až 90% UV škodlivého záření. Bambusové prádlo je velmi vhodné pro alergiky.V chladnějších dnech se také dobře osvědčilo funkční prádlo z materiálu DOUBLE FACE MERINO WOOL. Unikátní konstrukce úpletu kombinuje polyester na vnitřní straně a vysoce kvalitní MERINO vlnu na straně venkovní. Výhodou této konstrukce je to, že polyester urychluje transport potu do vnější vlněné vrstvy, která má jedinečný antiodor zabraňující tvoření pachů a má skvělou termoregulační funkci. Vnitřní tenká polyesterová vrstva eliminuje  "kousání" vlny u lidí, kteří jsou na tento jev citliví. Prádlo lze použít oboustranně.
Výborné funkční termoprádlo pro chladnější počasí pro sportovní aktivity s proměnlivou intenzitou pohybu je ACTIVE EXTREME od Craftu. Materiál obsahuje ionty stříbra zabudované do vlákna zajišťující ochranu proti mikroorganismům a lidskému pachu, CoolMax Extreme Hexachannel na vnitřní straně pleteniny zajišťuje maximální odvod potu. Vnější strana pleteniny je tvořena vláknem Thermolite, které odvádí vlhkost a udržuje optimální teplotu těla i při nízké intenzitě pohybu. Extrémě funkční, lehký, rychleschnoucí  materiál. Některé modely jsou navíc opatřeny tenkou membránou Gore Windstopper, která velmi dobře chrání proti větru. Tato řada termoprádla je označena ACTIVE EXTREME WS.Pokud si nebudete vědět rady s výběrem vhodného funkčního oblečení, rádi Vám poradíme. tel. 602 528 592, e-mail: info@info@sportovni-obleceni.cz
 

Publikováno: 5.2.2018