+420 602 528 592 (Po–Pá: 9–15h)
info@sportovni-obleceni.cz
0
Váš košík je prázdný

Craft Performance

Nová verze této vložky je založena na předchozí, populární vložce Performance. Má stejně umístěné tlakové zóny, ale vylepšený systém tvarování, vyšší hustotu a Eva Anti-shock System pro tlumení vibrací. Navíc jsme zvýšili přesnost řezu technologie Lasercut Tech®, takže v kritických partiích je vložka komfortnější. Vložka Performance je třívrstvá, bezešvá, anatomicky tvarovaná, antibakteriální, vyrobená z materiálů a pěn nejvyšší kvality s Oeko-Tex® certifikátem.

První vrstva

První vrstva je vyrobena z potisknuté elastické textílie, skrz kterou můžeme vidět, co je vespod. Je to jakási mapa této technologie.

Druhá vrstva

Druhá vrstva je vyrobena ze speciální pěny s vysokou hustotou a výbornými parametry tlumení a prodyšnosti, které je dosaženo díky technologii uzavřených bublin vzduchu. Tato vrstva je řezána laserem pro co nejpřesnější tvar, čímž je dosaženo optimálního komfortu.

Třetí vrstva

EVA Anti-shock System tlumí jak velké rázy, tak i drobné vibrace v horizontálním a vertikálním směru. Tato vrstva je 3mm silná, perforovaná 2mm otvory pro zlepšení ventilace. EVA pěna je pokryta elastickou textílií, která snižuje tření a chrání Anti-shock System během používání a praní. Eva Anti-shock System je umístěn v sedací části vložky.

Tloušťka pěny:

  • 10 mm - sedací část
  • 6 - 8 mm - střed
  • 4 mm - okraje

Hustota pěny: 100 kg

Publikováno: 25. 11. 2013